Przygotowanie do matury Warszawa

Przygotowanie do matury Warszawa

Pełne kursy maturalne realizowane stacjonarnie w Warszawie to najbardziej popularna forma przygotowań wybierana przez uczniów. Takie zajęcia ruszają, co miesiąc lub dwa, od września do stycznia. Kursy trwają 45 godzin dydaktycznych, co przekłada się na 30 godzin zegarowych.

Czas trwania pojedynczych zajęć zależy od tego, kiedy rozpoczyna się kurs. Im wcześniej tym liczba spotkań jest większa, ale same zajęcia trwają krócej na przykład 90 minut. Kursy styczniowe to mniej spotkań, ale trwających dłużej – 150 minut. Wynika to z tego, że na każdym kursie trzeba zrealizować ten sam program.

Czytaj dalej

Kursy przygotowawcze do matury Warszawa

Na kursach pełnych realizujemy całą podstawę programową. Działy tematyczne ułożone są w takiej kolejności aby odpowiadały trybowi nauki w szkole. Każdy uczestnik kursu otrzymuje od nas autorskie materiały stworzone przez ekspertów. Kursant pracuje na nich zarówno na zajęciach, jak i po nich w formie zadawanej pracy domowej. Kurs obejmuje test diagnostyczny na pierwszych zajęciach, który pomoże określić materiał do pracy, ale również regularne mierzenie postępów w nauce. Zapewnia to nie tylko zdobycie nowej wiedzy, ale także jej utrwalenie. Na kursach:
  • nadrobisz zaległości w materiale i popracujesz nad swoimi słabymi stronami;
  • utrwalisz wiedzę nabytą zarówno na zajęciach w Pracowni i w szkole;
  • rozwiniesz swoje kompetencje w rozwiązywaniu zadań zamkniętych i otwartych (takich jak zadania z treścią oraz pisanie krótszych i dłuższych form wypowiedzi)
  • poznasz technikę rozwiązywania testów maturalnych i oswoisz się z jego formą;
  • dowiesz się jak rozumieć specyficzny język, którym napisane są polecenia;
  • poznasz najczęstsze błędy popełniane na maturze i dowiesz się jak ich unikać;
  • rozwiniesz swoje umiejętności zarządzania czasem, koncentracji i opanowania stresu podczas pisania egzaminu.

Kursy maturalne Warszawa

Kursy przygotowujące do matury odbywają się w małych grupach do 12 osób i są prowadzone przez doskonale wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają doświadczenie w prowadzeniu kursów w sposób dynamiczny i interesujący. Wykorzystujemy warsztatową metodę prowadzenia zajęć, która pozwala na przekazywanie wiedzy w warunkach bezpieczeństwa i ciekawości. Taką formę wykorzystujemy od lat, a wysokie wyniki matur absolwentów naszych kursów pokazują jej skuteczność.

Warszawa przygotowanie do matury

Nasze kursy stacjonarne odbywają się w miejscu dobrze skomunikowanym. Pracownia znajduje się na Mokotowie przy ulicy Bruna 32, co sytuuje ją w okolicy stacji metra Pole Mokotowskie oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Zawsze zależało nam, żeby dojazd na zajęcia był łatwy i bezpieczny oraz pozwalał młodzieży na samodzielne przemieszczanie się z domu lub szkoły na kurs. Jednak w momencie kiedy plan zajęć lub inne możliwości logistyczne nie pozwalają Ci na uczestniczenie w zajęciach stacjonarnych nie musisz rezygnować z przygotowań do matury w formie kursu. Nasze zajęcia są również prowadzone w trybie zdalnym. Będą one idealnym rozwiązaniem również wtedy, kiedy potrzebujesz bardziej indywidualnego podejścia. Zajęcia będą wówczas prowadzone w formie indywidualnych korepetycji online.

Twój koszyk

Zamknij