Oferty dla szkół

Zapraszamy do współpracy

szkoły podstawowe, szkoły średnie, fundacje i inne instytucje oferujące zajęcia edukacyjne i rozwojowe dla dzieci i młodzieży.

Oferujemy kursy stacjonarne na terenie szkoły, w naszej siedzibie na Mokotowie jak i online.

  • KURSY ÓSMOKLASISTY
  • KURSY MATURALNE
  • KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO TESTU PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH
  • KURSY WYRÓWNAWCZE Z MATEMATYKI I JĘZYKA POLSKIEGO – KOREPETYCJE GRUPOWE
  • KURSY PRZYGOTOWUJĄCE DO KONKURSU KURATORYJNEGO I OLIMPIADY Z MATEMATYKI
  • WARSZTATY INTEGRUJĄCE KLASY
  • WARSZTATY Z EFEKTYWNEGO UCZENIA SIĘ
Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

Przygotowanie do egzaminu 8 klasisty

Klasa ósma to czas na wybranie szkoły średniej i solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z polskiego, matematyki czy angielskiego. Warto już we wrześniu wybrać najlepszy sposób na przygotowanie do tego sprawdzianu. Kursy Pełne w formie stacjonarnej jak i online to propozycja dla tych, którzy chcą na przestrzeni kilku miesięcy chcą uporządkować wiedzę i nadrobić zaległości. Wszystkie materiały są unikalne, autorstwa naszych metodyków. A każdy uczestnik otrzymuje materiały, które są tak przygotowane, aby nie tylko zrealizować podstawę programową do egzaminu ósmoklasisty, ale także zagwarantować porządne przygotowanie teoretyczne i praktyczne do tego testu. Kursy uzupełniające o egzaminu 8-klasisty to opcja dla tych, którzy dodatkowo chcą rozwinąć kompetencje w takich obszarach jak rozwiązywanie zadań z treścią czy pisanie form wypowiedzi. Możliwa jest też praca indywidualna w domu z wykorzystaniem naszych materiałów e-learningowych, które pozwalają na przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty w swoim tempie i na własnych zasadach.. Poza testami, mamy również zestawy zadań a także e-learning do egzaminu na koniec szkoły podstawowej.

Jak przygotować się do egzaminu ósmoklasisty?

Na pierwszych zajęciach kursu przygotowującego do sprawdzianu 8-klasisty uczestnicy rozwiązują test, który mierzy poziom umiejętności i wskazuje obszary do pracy. Zarówno wyniki testów jak i ogólna informacja na temat postępów dzieci znajdują się na platformie dostępnej dla rodziców i prowadzących zajęcia. Praca domowa to stały element przygotowania do egzaminu ósmoklasisty na naszych kursach. Poza jakością, o której świadczą od lat wysokie noty naszych kursantów na egzaminie, ważna jest dla nas również atmosfera na zajęciach. Od kilkunastu lat wiemy, że nauka jest możliwa jedynie w warunkach poczucia bezpieczeństwa, ciekawości i radości. Dlatego od samego początku istnienia Pracowni wszystkie kursy prowadzone są w taki sposób, żeby taki klimat zagwarantować. Forma pracy jest typowo warsztatowa. Integrujemy każdą grupę, ustalamy jasne zasady współpracy na zajęciach jak i komunikacji z rodzicami. A osoby prowadzące zajęcia to świetnie przygotowana merytorycznie kadra, która nie tylko posiada doświadczenie w prowadzeniu kursów,ale również przygotowanie do pracy w sposób dynamiczny i ciekawy.

Egzamin ósmoklasisty korepetycje

Są też takie osoby, które wybierają zajęcia indywidualne jako przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Takie korepetycje online dają możliwość prowadzącemu na jeszcze bardziej indywidualne podejście do ucznia podczas zajęć. Program i materiały są takie same jak, na kursie grupowym, jednak tempo pracy i czas poświęcony na konkretne zagadnienia jest dostosowywany do konkretnej osoby. Liczna spotkań zależy od potrzeb i możliwości dziecka. Egzamin ósmoklasisty korepetycje to forma pracy często wybierana przez osoby, których plan zajęć nie pozwala zna zajęcia w grupie.

Twój koszyk

Zamknij