Korepetycje angielski online

Korepetycje angielski online

Trudności w nauce przydarzają się każdemu. Czasami występują w formie przejściowej a czasem długotrwałej. Nie należy się tego wstydzić. Niemożliwym jest być dobrym ze wszystkich szkolnych przedmiotów i rozumieć wszystkie działy tematyczne. Jednak nie oznacza to, że nie warto się tym przejmować. Gdy w życiu ucznia pojawiają się problemy z nauką, zwłaszcza kiedy występują długoterminowo, nie należy tego lekceważyć tylko przejść do działania.

Czytaj dalej
Korepetycje to najpopularniejsza i najbardziej skuteczna metoda radzenia sobie z trudnościami lub zaległościami w nauce. Takie problemy mają bardzo różne podłoże. Mówimy tutaj zarówno o trudnościach w zrozumieniu całej tematyki przedmiotu lub poszczególnych jego działów, ale także o nieodpowiadającym dziecku nauczycielowi oraz zwykłych brakach wiedzy spowodowanych na przykład przez dłuższą nieobecność na zajęciach szkolnych.

Korepetycje z angielskiego online

U nas korepetycje prowadzone są w formie pracy zdalnej, czyli online. Są to zajęcia indywidualne, na których uczeń spotyka się jeden na jeden z prowadzącym. Takie spotkania mogą odbywać się raz lub dwa razy w tygodniu i trwać 60 albo 90 minut. Wszystko zależy od potrzeb oraz poziomu wiedzy i umiejętności dziecka. Kursy korepetycyjne prowadzimy już od wielu lat. Do pracy wykorzystujemy autorskie materiały opracowane przez specjalistów. Nasza kadra to świetnie przygotowani prowadzący. Mogą popisać się kompetencjami nie tylko w przekazywaniu wiedzy w ciekawy sposób, ale także w prowadzeniu zajęć w taki sposób, aby uczeń nie tracił motywacji i chęci do nauki.

Angielski korepetycje online

Nasze kursy korepetycyjne realizujemy zarówno na poziomie szkoły podstawowej jak i średniej. W przypadku obu etapów edukacji język angielski jest niezwykle ważnym przedmiotem. W Warszawie istnieje niewiele szkół, w których zajęcia uczące go nie są obowiązkowe. Większość uczniów decyduje się na wybór angielskiego, gdy przychodzi czas decyzji z jakiego języka nowożytnego napiszą maturę lub egzamin ósmoklasisty. Oprócz tego, ze względu na jego powszechność, biegłość w języku angielskim przydaje się podczas wyjazdów za granicę.

Korepetycje język angielski online

Gdy w życiu ucznia pojawiają się problemy w nauce angielskiego, warto od razu sięgnąć po pomoc. Nieważne czym są one spowodowane, zawsze można się ich pozbyć. W tym momencie porzuca się mit o tym, że do nauki danego przedmiotu trzeba mieć jakieś specjalne predyspozycje. Wynika z tego zatem, że przy odpowiednim prowadzącym i motywacji da się nauczyć wszystkiego. Nasze korepetycje pomogą w:
  • nadrobieniu zaległości w materiale;
  • uporaniu się z trudnościami z nauką angielskiego;
  • przygotowaniu się do sprawdzianów w szkole;
  • wyćwiczeniu się w mówieniu po angielsku i przełamaniu bariery językowej;
  • poznaniu i uporządkowaniu sobie zasad gramatyki, pisowni i składni w języku angielskim;
  • wyćwiczeniu się w pisaniu wypracowań po angielsku.
Dla uczniów klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej oraz uczniów klas maturalnych oferujemy również kursy przygotowujące ich do nadchodzących egzaminów prowadzone w formie indywidualnych korepetycji online.

Twój koszyk

Zamknij