Kurs ósmoklasisty Warszawa

Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty Warszawa

Kursy pełne do egzaminu ósmoklasisty realizowane stacjonarnie w Warszawie to najbardziej popularne kursy spośród wszystkich wybieranych kursów. Takie kursy ruszają co miesiąc począwszy od września i odbywają się w kilku lokalizacjach w Warszawie m. in. na Mokotowie, Saskiej Kępie i Białołęce. Są to kursy trwające 45 godzin dydaktycznych czyli 30 godzin zegarowych, jedynie kursy rozpoczynające się na wiosnę trwają nieco krócej i mają szybsze tempo, aby zrealizować ten sam program.
Czas trwania pojedynczych zajęć zależy od tego, kiedy rozpoczyna się kurs. Im wcześniejszy kurs tym spotkań jest więcej, za to same zajęcia trwają krócej np. 90 minut. Kursy styczniowe to już mniej spotkań, ale dłuższych. Kursy pełne przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty w Warszawie najczęściej odbywają się w soboty.

Czytaj dalej

Kurs ósmoklasisty Warszawa

Program kursów pełnych pokrywa całą podstawę programową. A działy są ułożone w kolejności odpowiadającej programowi w klasie ósmej. Każdy uczestnik kursu otrzymuje od nas autorskie materiały, z którymi pracuje podczas zajęć i robi w nich pracę domową. Materiały są zbindowane a ich układ i podział na działy pozwala na szybką nawigację. GŁÓWNE ZAŁOŻENIA KURSU TO:
  • pomoc każdemu uczestnikowi w zidentyfikowaniu głównych obszarów do pracy
  • utrwalenie materiału szkolnego i uzupełnienie luk w wiedzy
  • wyjaśnienie techniki rozwiązywania testu i oswojenie z jego formą
  • regularny pomiar umiejętności w formie testów i zadań
  • połączenie pracy na kursie z pracą indywidualną w domu
  • rozwinięcie umiejętności zarządzania czasem, koncentracji i opanowania stresu podczas testu

Kurs przygotowawczy do egzaminu ósmoklasisty Warszawa

Kursy stacjonarne jak i wszystkie inne kursy do egzaminu ósmoklasisty odbywają się w małych grupach, do 12 osób. Wszystkie sale, w których odbywają się zajęcia są przygotowane do tego, żeby nie tylko prowadzony był sam kurs, ale też różnego rodzaju aktywności, ćwiczenia i zabawy podnoszące poziom energii, integrujące grupę i urozmaicające same zajęcia. Taka forma pracy sprawdza nam się od lat i każdy prowadzący przygotowany jest do tego, aby zajęcia były prowadzone na najwyższym poziomie zarówno pod względem merytorycznym jak i atrakcyjności dla młodych osób. Miejsca, gdzie odbywają się kursy do egzaminu 8-klasisty w Warszawie są dobrze skomunikowane, i znajdują się w okolicy metra Pole Mokotowskie, autobusów i tramwajów. Zależy nam, żeby dojazd na kurs był łatwy, bezpieczny i pozwalał na samodzielne przemieszczanie się młodzieży z domu na kurs i z powrotem.

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty Warszawa

Skuteczne przygotowanie do egzaminu to nie tylko profesjonalny kurs, rzetelne testy, świetne materiały, doświadczony prowadzący i dobra atmosfera na zajęciach. Na to składa się również podejście i zaangażowanie dziecka. Dlatego każdy prowadzący ma za zadanie nie tylko realizować program, ale i obserwować każdego uczestnika przez okres trwania całego kursu. Jeśli zaangażowanie dziecka spada, nie jest aktywne na zajęciach i nie robi prac domowych szybko informujemy o tym rodziców. Zależy nam na efektach naszych wspólnych działań. Czasem dziecko z zajęć grupowych stacjonarnych przepisywane jest, w porozumieniu z rodzicami, na zajęcia indywidualne. Wynika to często ze zbyt dużych zaległości lub z potrzeby jeszcze bardziej indywidualnego podejścia w pracy.

Twój koszyk

Zamknij