Faq

FAQ

W jaki sposób można zapisać się na zajęcia?
Na zajęcia zapisać można się na trzy sposoby: Przez stronę internetową, telefonicznie 730 125 129 oraz mailowo [email protected]
Jak dokonać płatności za zajęcia?
Zajęcia indywidualne odbywają się jedynie online. Zajęcia grupowe prowadzimy stacjonarnie i online.
Kto prowadzi zajęcia?
Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych prowadzących, którzy są zarówno nauczycielami szkolnymi, akademickimi, jak i studentami ostatnich lat studiów kierunkowych. Dzięki temu nasi uczniowie mogą korzystać z różnorodnych perspektyw i zyskać szeroki wachlarz wiedzy i umiejętności.
W jaki sposób prowadzone są zajęcia?
Wszystkie zajęcia grupowe prowadzone poprzez warsztatową formę pracy. Każdy kurs rozpoczynamy od integracji grupy. Pracujemy przy stolikach ułożonych w podkowę bądź przy jednym, wielkim stole co odróżnia nas od zajęć prowadzonych w tradycyjnych szkołach. Wychodzimy od wspólnego rozwiązywania zadań a dopiero potem przechodzimy do coraz bardziej samodzielnej pracy.
Gdzie odbywają się zajęcia grupowe?
Zajęcia grupowe odbywają się w czterech lokalizacjach: Mokotów (ul. Bruna 32 oraz ul. Rózana 22/24), Saska Kępa (Aleja Stanów Zjednoczonych 24) oraz Białołęka (ul. Głębocka 56D)
Czy w trakcie kursu można zrezygnować z zajęć?
Z zajęć można zrezygnować w dowolnej chwili. Nie podpisujemy umów z klientami.
Co zawarte jest w kursach przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty i matury?
Wszystkie zajęcia jakie prowadzimy zawierają część teoretyczną i praktyczną. Podczas spotkań przygotowujących do egzaminów każdy uczeń wykonuje dużą ilość zadań i arkuszy egzaminacyjnych.
Czy raty są oprocentowane?
Nie, w przypadku płatności ratalnych nie są doliczane dodatkowe opłaty
Czy można zamówić zajęcia na terenie szkoły, do której chodzi dziecko?
Tak. Możemy zorganizować zajęcia na terenie szkoły (kursy do egzaminu ósmoklasisty, matury, testu predyspozycji językowych, konkursów i olimpiad czy warsztaty integracyjne dla klasy). Prosimy o kontakt 730 125 129 lub [email protected].
Czy można dopisac się do grupy, która już wystartowała?
Tak. Jest to możliwe w przypadku długich kursów. Wtedy dziecko może maksylanie dojść na trzecie zajęcia. Różnica w realizacji programu jest uzupełniana indywidualnie.
Czy są zniżki dla stałych klientów?
Tak. Prosimy zapytać 730 125 129.
W jakich godzinach jest czynne biuro?
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00
Gdzie znajdę link do zajęć online?
Link jest wysyłany w mailu przed zajęciami.

Twój koszyk

Zamknij