Najpopularniejsze kursy

Warsztatowa forma pracy

To, jak pracujemy jest wypracowanym przez lata podejściem.

To podejście wynika z naszych wartości, wyników pracy i naszego podejścia do edukacji i rozwoju. Warsztatowa forma pracy dla nas to:
Atmosfera na zajęciach
Jasne zasady współpracy
Metody aktywizujące
Organizacja miejsca i czasu
Praktyka przede wszystkim
Iindywidualne podejście
Wybierz swój pakiet:

Egzamin ósmoklasisty

1599
PLN
 • 90 godzin dydaktycznych
 • Przy zakupie 2 kursów 100 zł obniżki na każdy
 • 10% znizki na kursy uzupełniające
POLECAMY!
1799
PLN
 • 120 godzin dydaktycznych
 • Pakiet materiałów 3w1
 • Przy zakupie 2 kursów 100 zł obniżki na każdy
 • 20% znizki na kursy uzupełniające
1999
PLN
 • 150 godzin dydaktycznych
 • Pakiet materiałów 6w1
 • Egzamin próbny
 • Przy zakupie 2 kursów 100 zł obniżki na każdy
 • 50% znizki na kursy uzupełniające
Nasz Zespół

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których ważny jest rozwój, partnerskie relacje i jakość.

w tym 7 z nich to nasi uczniowie sprzed lat
maturalnych i egzaminu 8-klasisty
z tytułem naukowym dr
to olimpijczycy i laureaci konkursów
Jak pracujemy?

Jakość, którą tworzymy od ponad 12 lat wynika z kilku czynników:

Doświadczenie
Kadra
Warsztatowa forma pracy
Rozwój kompetencji
Materiały
Badanie efektów pracy
Wyniki
Kontakt z rodzicami
Joanna Kołakowska
Joanna Kołakowska
2024-04-12
Mamy bardzo dobre doświadczenie z Pracownią. Starsze i młodsze dziecko uczestniczyło w kursach przygotowujących do egzaminu 8-klasisty (matematyka i polsku). Syn brał udział w kursie przygotowującym do egzaminu predyspozycji językowych do 7 klasy. Polecamy
Thomas 4 i s
Thomas 4 i s
2022-12-06
Cieszę się że trafiliśmy na super zajęcia z matematyki - zarówno rozwijające jak i przygotowujące do egzaminów. Matematyka świetnie prowadzona. Mój syn twierdzi że jakby skaia była do 10 to byłyby zajęcia na 10+. Dziękujemy
Art Sob
Art Sob
2022-08-03
Zadowolony z kursu. Córka uporządkowała wiedzę. Zyskała pewności siebie, dostała skrzydeł. Rozwój był zauważalny z tygodnia na tydzień. Rewelacyjnie zdała egzamin 8-klasisty. Polecam
Bartosz Tuczynski
Bartosz Tuczynski
2022-07-18
Dzięki zajęciom z matematyki u Państwa (przygotowanie do egzaminu ósmoklaststy) moja córka zrobiła olbrzymie postępy. Bardzo dziękujemy!
Ewelina Pych
Ewelina Pych
2022-07-12
Bardzo dziękuję za przygotowanie mojej córki do testu z predyspozycji językowych. Wynik 146 pkt!
D K
D K
2022-07-05
Bardzo dobry kontakt z biurem. Zmiana prowadzącego nie wpłynęła na jakość zajęć. No i najważniejsze - bardzo wysoki wynik z polskiego na egzaminie 8kl.
Beata Bud-Gusaim
Beata Bud-Gusaim
2022-07-05
Córka bardzo zadowolona z zajęć indywidualnych z matematyki. Wynik egzaminu 96%. Korepetytorka Pani Kinga bardzo merytoryczna i spokojna, przerobiła z córką bardzo dużo zadań ze wszystkich działów. Polecam.
Check Opinion
Check Opinion
2022-07-02
Córka uczestniczyła w kursie matematyki przed egzaminem ósmoklasisty z panią dr Anastasiyą Derkachovą. Była niezwykle zadowolona, dzięki pani prowadzącej udało jej się zrozumieć to, z czym były problemy w szkole. Kurs był prowadzony wyjątkowo ciekawą metodą, skomplikowane zagadnienia zostały wyjaśnione w taki sposób, że stały się proste i przejrzyste. Wyniki egzaminów mówią same za siebie. O ile w trakcie próbnych było to ok. 40-50% (raz nawet 30), o tyle po kursie oficjalny wynik to 80%! Polecamy Pracownię, polecamy zajęcia z panią doktor (fizyki, a nie matematyki co ciekawe).
Ewa EEE
Ewa EEE
2020-10-28
Polecam Pracownię z oknem na świat. Córka przez kilka lat miała tu stacjonarne zajęcia z języka angielskiego. Chodziła także na korepetycje z chemii. Za każdym razem była zadowolona z klimatu zajęć i sposobu przekazywania wiedzy. Ostatnio korzystała z korepetycji on-line z języka polskiego z p. Anną, co pozwoliło na osiągnięcie przyzwoitego wyniku na maturze. Chwaliła sposób prowadzenia zajęć, umiejętności przekazywania wiedzy, materiały oraz zaangażowanie p. Anny. Formuła zdalna nie była tutaj żadną przeszkodą, dawała dużą elastyczność przy planowaniu zajęć oraz oszczędzała czas. Bardzo ważną sprawą jest także świetna organizacja pracy Pracowni, w tym bezproblemowa komunikacja, minimalizacja biurokracji, dostosowanie się do potrzeb.
Małgorzata Karpiejczyk
Małgorzata Karpiejczyk
2020-06-01
Bardzo profesjonalnie przygotowane zajęcia, kadra na najwyższym poziomie, umiejąca nawiązać dobry kontakt uczniami. Korzystamy z zajęć już trzy lata i szczerze polecamy.

Media o nas

Blog

Najnowsze wiadomości

Harmonogram egzamin ósmoklasisty 2024

Egzamin ósmoklasisty jest egzaminem przeprowadzanym na zakończenie szkoły podstawowej mającym na celu sprawdzenie wiedzy uczniów z języka polskiego, matematyki i języka obcego. Istotne jest...

Twój koszyk

Zamknij