fbpx
KURS 15-GODZINNY

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

WYBIERZ RODZAJ ZAJĘĆ:

Matematyka

stacjonarne

Język polski

stacjonarne

Informacje

Lokalizacja: ONLINE / Stacjonarne
1. 5 spotkań po 180 minut – razem 15 godzin zegarowych
2. Cena : 699 zł
3. Liczba osób w grupie: 6-10
4. Materiały w cenie kursu

utrwalenie materiału

Powtórka i utrwalenie całego materiału szkolnego.

Oswojenie z formą testów

Uspokojenie młodzieży i dodanie im otuchy przed egzaminem.

uzupełnienie luk w wiedzy

Utrwalenie wiedzy niezbędnej do uzyskania najwyższego wyniku egzaminu.

Koncentracja na zadaniu

Rozwinięcie umiejętności zarządzania czasem i koncentracji na zadaniu.

Wyniki

Najlepszą miarą skuteczności prowadzonych przez nas kursów są wyniki naszych uczniów. Poniżej znajdują się ich oficjalne rezultaty zestawione ze średnią (2020/2021).

Wyniki egzaminu ósmoklasisty:

Warszawa:

Matematyka 61%
Język polski: 68%
Język angielski: 74%

Nasze wyniki:

Matematyka 74%
Język polski: 77%
Język angielski: 92%

Opinie

Patryk SuchockiPatryk Suchocki
14:53 05 Nov 20
Standard nauki na najwyższym poziomie, wspaniałe podejście nauczycieli do ucznia, bardzo wysoki poziom merytoryczny zajęć, jednym słowem perfekcja w każdym calu.
Beata KozickaBeata Kozicka
12:12 02 Nov 20
Nauczyciel prowadził zajęcia uwzględniając indywidualny poziom umiejętności każdego dziecka i zachęcał do próbowania samodzielnego rozwiązywania zadań w bezpiecznych warunkach.
Ewa EEEEwa EEE
15:22 28 Oct 20
Polecam Pracownię z oknem na świat. Córka przez kilka lat miała tu stacjonarne zajęcia z języka angielskiego. Chodziła także na korepetycje z chemii. Za każdym razem była zadowolona z klimatu zajęć i sposobu przekazywania wiedzy. Ostatnio korzystała z korepetycji on-line z języka polskiego z p. Anną, co pozwoliło na osiągnięcie przyzwoitego wyniku na maturze. Chwaliła sposób prowadzenia zajęć, umiejętności przekazywania wiedzy, materiały oraz zaangażowanie p. Anny. Formuła zdalna nie była tutaj żadną przeszkodą, dawała dużą elastyczność przy planowaniu zajęć oraz oszczędzała czas.Bardzo ważną sprawą jest także świetna organizacja pracy Pracowni, w tym bezproblemowa komunikacja, minimalizacja biurokracji, dostosowanie się do potrzeb.
Bardzo profesjonalnie przygotowane zajęcia, kadra na najwyższym poziomie, umiejąca nawiązać dobry kontakt uczniami. Korzystamy z zajęć już trzy lata i szczerze polecamy.
Barbara ObłojBarbara Obłoj
10:55 30 May 20
Ponad przeciętny profesjonalizm nauczycieli, sposób nauki zarówno w pracy indywidualnej lub grupowej, który zachęca a nawet inspiruje dziecko do dalszej nauki danego przedmiotu. Na przestrzeni kilku lat moje dwie córki korzystały zarówno z kursów przygotowujących do testów predyspozycji językowych, kursów do egzaminów gimnazjalnych oraz korepetycji z języka polskiego, języka angielskiego, fizyki i matematyki, wszystkie zajęcia przygotowujące zakończyły się dla nas z zaplanowanym sukcesem. Pani Marta Hendzel - profesjonalizm pierwsza liga, Pani Anastasiya Derkachova pełen profesjonalizm ( dzięki niej moja młodsza córka pokochała matematykę i nauczyła się myśleć analitycznie ), Pani Agnieszka Baran- moja starsza córka na maturze z języka polskiego uzyskała wynik dający jej miejsce na 99-tym centylu oraz inni wspaniali nauczyciele, z którymi mieliśmy kontakt podczas tych kilku lat.
js_loader

FAQ

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
Kto prowadzi zajęcia?
Zajęcia prowadzone są przez przeszkolonych nauczycieli szkół państwowych i prywatnych oraz przez trenerów danych przedmiotów. Wszyscy prowadzący są przygotowani merytorycznie i warsztatowo do pracy z grupą.
JAKICH MATERIAŁÓW UŻYWAMY?
Pracujemy z wykorzystaniem testów z CKE, naszych materiałów i testów autorskich oraz testów z repetytoriów. Nasze materiały są zgodne z podstawą programową. Na wszystkich kursach realizujemy ten sam program i każdy uczeń otrzymuje taki sam komplet materiałów z danego przedmiotu.
Jak jest prowadzony kurs?
Celem kursu jest przygotowanie do egzaminu zgodnie z podstawą programową. Na pierwszych zajęciach przeprowadzamy test, który pokazuje nam poziom dzieci, tempo pracy i daje informacje, w których działach są ewentualne braki. W trakcie kursu przeprowadzamy ok. 6-10 testów, a po każdych zajęciach dzieci otrzymują pracę domową.
Czy otrzymam informację o postępach dziecka?
Tak, osoby prowadzące zajęcia przesyłają indywidualne raporty podsumowujące postępy i pracę dzieci. Jeżeli dziecko ma znaczne trudności z materiałem, trener lub koordynator kursów kontaktuje się z Państwem. Dzieci zawsze otrzymują testy po ich sprawdzeniu, więc w każdej chwili mogą Państwo sprawdzić wynik.
Co dziecko ma zebrać ze sobą na zajęcia?
Prosimy o zabranie piórnika, zeszytu w kratkę (zajęcia z matematyki) i ewentualnie notatnik na słówka z języka angielskiego. Dodatkowo prosimy zabrać buty na zmianę, jedzenie i picie.
Czy są przerwy w trakcie zajęć?
Tak, w trakcie zajęć są przerwy. Przy kursach dwugodzinnych i dłuższych trwają one około 5-10 minut.
W trakcie przerw dzieci pozostają w budynku, w którym prowadzone są zajęcia.

Masz pytania? Interesuje Cię inny termin? Skontaktuj się z nami: