Trening umiejętności społecznych

HARMONOGRAM

Zapraszamy wkrótce

INFORMACJE

Trening umiejętności społecznych polega na kształtowaniu i rozwijaniu kompetencji miękkich poprzez zastosowanie gotowych scenariuszy sytuacyjnych. Uczestnicy ćwiczą zastosowanie odpowiedniego zachowania na przykładzie sytuacji ze swojego życia. Trening umiejętności społecznych pozwala nauczyć się rozpoznawania własnych emocji, radzenia sobie z oczekiwaniami innych osób, a także reagowania na niepowodzenia i oskarżenia.  Trening umiejętności społecznych daje możliwość rozwoju osobistego także pod względem określania własnych zdolności i wyznaczania celu działania.

Zajęcia prowadzone są w przyjaznej, bezstresowej atmosferze umożliwiającej rozluźnienie się podczas ćwiczeń. Pozytywna atmosfera sprzyja otwieraniu się i lepszej efektywności podczas wykonywania zadań. Warsztaty prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu trener może poświęcić więcej uwagi każdemu z uczestników. Uczestnicy treningu umiejętności społecznych otrzymują informacje zwrotne zarówno na temat swoich mocnych stron, jak i obszarów, nad którymi warto popracować. Trener na bieżąco udziela kursantom wskazówek rozwojowych oraz wspiera ich na każdym etapie wykonywania zadania.

Realizowane podczas warsztatów kompetencje miękkie zależą od wyników analizy potrzeb uczestników. Na każdych zajęciach trenowana jest nowa umiejętność społeczna.

Trening dedykowany jest osobom, u których pojawiają się zachowania takie jak:

 1. unikanie konfrontacji,
 2. lęk i nieśmiałość w kontaktach z ludźmi,
 3. brak asertywności – uległość,
 4. nieumiejętność komunikowania swoich potrzeb,
 5. nieumiejętność nazywania swoich emocji,
 6. impulsywność,
 7. nadaktywność.

NAJWIĘKSZE KORZYŚCI DLA UCZESTNIKA:

 1. zwiększenie samokontroli,
 2. skuteczniejsze rozwiązywanie problemów,
 3. prawidłowe rozpoznawanie i wyrażanie swoich emocji,
 4. asertywne wyrażanie swojego zdania,
 5. zmiana postawy i zachowania na bardziej prospołeczne,
 6. praca na rzeczywistych sytuacjach ze swojego życia.

Na życzenie klienta możemy zorganizować również warsztaty na terenie szkół w terminach ustalonych z daną klasą.
Oferta dostępna na terenie całej Polski. 

W każda grupie warsztatowej może uczestniczyć maksymalnie 10 osób. Pełny trening trwa od 10 do 16 godzin zegarowych zajęć.

Pełny trening w grupie od 6 do 10 osób:

16 godzin zegarowych zajęć – 799 zł/osobę

INFORMACJE WKRÓTCE

FAQ

1. JAK MOGĘ ZAPISAĆ DZIECKO NA WARSZTATY?

Na kurs można zapisać się poprzez stronę internetową, telefonicznie 730-125-606 lub mailowo biuro@okno.edu.pl. Po zapisie zostaje przesłane Państwu potwierdzenie drogą mailową. Prosimy zwrócić uwagę czy nasz mail nie wpadł do folderu „OFERTY” lub „SPAM”.

2. KTO PROWADZI WARSZTATY?

Zajęcia prowadzone są przez przeszkolonych nauczycieli szkół państwowych i prywatnych oraz przez trenerów danych przedmiotów. Wszyscy prowadzący są przygotowani merytorycznie i warsztatowo do pracy z grupą.

3. JAK PROWADZONE SĄ ZAJĘCIA?

Spotkania prowadzone są w formie warsztatowej, wykorzystując potencjał jednostki oraz siłę grupy. Pracujemy zgodnie z cyklem Davida Kolba, uwzględniając praktyczne ćwiczenia w grupach jak i indywidualne.

4. CZY SĄ PRZERWY W TRAKCIE WARSZTATÓW?

Tak, w trakcie zajęć są przerwy. Na warsztatach powyżej dwóch godzin i dłuższych trwają one około 10-15 minut. W trakcie przerw dzieci pozostają w budynku, w którym prowadzone są zajęcia.

5. CO DZIECKO MA ZEBRAĆ ZE SOBĄ NA WARSZTATY?

Prosimy zabrać buty na zmianę, jedzenie i picie.

6. W JAKI SPOSÓB MOGĘ DOKONAĆ PŁATNOŚCI ZA WARSZTATY?

Link do płatności podawany jest w mailu potwierdzającym zapis.

7. CO W PRZYPADKU REZYGNACJI W TRAKCIE JEGO TRWANIA?

Rezygnację można złożyć mailowo na adres biuro@okno.edu.pl. Po przyjęciu rezygnacji dokonujemy zwrotu nadpłaconej kwoty – płacą Państwo tylko za spotkania zrealizowane do dnia rezygnacji.

8. CZY OTRZYMAM INFORMACJĘ ZWROTNĄ OD TRENERA ?

Można uzyskać informację zwrotną telefonicznie , mailowo lub osobiście po zajęciach.

ZAPISY: