fbpx
Zbiór zadań Z MATEMATYKI

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY W PIGUŁCE

Zestaw 140 autorskich zadań z rozwiązaniami krok po kroku

cena: 199 zł

Informacje o ZBIORZE

Otrzymasz:

– zbiór zadań z matematyki do egzaminu ósmoklasisty

– całkowicie autorskie zadania niedostępne na rynku

– zadania do samodzielnej pracy wzbogacone o omówienie krok po kroku

Zawartość:

1. Liczby naturalne wymierne i niewymierne. Liczby całkowite. NWW i NWD.

2. Ułamki zwykłe i dziesiętne.

3. Procenty.

4. Potęgi i pierwiastki.

5. Wyrażenia algebraiczne.

6. Równania. Proporcjonalność prosta.

7. Geometria płaska (proste kąty i odcinki, trójkąty).

utrwalenie materiału

Powtórka i utrwalenie całego materiału szkolnego.

uzupełnienie luk w wiedzy

Utrwalenie wiedzy niezbędnej do uzyskania najwyższego wyniku egzaminu.

O nas

Najlepszą miarą skuteczności prowadzonych przez nas kursów są wyniki naszych uczniów. Poniżej znajdują się ich oficjalne rezultaty zestawione ze średnią (2020/2021).

Wyniki egzaminu ósmoklasisty:

Warszawa:

Matematyka 61%
Język polski: 68%
Język angielski: 74%

Nasze wyniki:

Matematyka 74%
Język polski: 77%
Język angielski: 92%

Opinie

Art SobArt Sob
09:35 03 Aug 22
Zadowolony z kursu. Córka uporządkowała wiedzę. Zyskała pewności siebie, dostała skrzydeł. Rozwój był zauważalny z tygodnia na tydzień. Rewelacyjnie zdała egzamin 8-klasisty. Polecam
Bartosz TuczynskiBartosz Tuczynski
12:53 18 Jul 22
Dzięki zajęciom z matematyki u Państwa (przygotowanie do egzaminu ósmoklaststy) moja córka zrobiła olbrzymie postępy. Bardzo dziękujemy!
Ewelina PychEwelina Pych
16:53 12 Jul 22
Bardzo dziękuję za przygotowanie mojej córki do testu z predyspozycji językowych. Wynik 146 pkt!
D KD K
10:29 05 Jul 22
Bardzo dobry kontakt z biurem.Zmiana prowadzącego nie wpłynęła na jakość zajęć.No i najważniejsze - bardzo wysoki wynik z polskiego na egzaminie 8kl.
Beata Bud-GusaimBeata Bud-Gusaim
09:51 05 Jul 22
Córka bardzo zadowolona z zajęć indywidualnych z matematyki. Wynik egzaminu 96%. Korepetytorka Pani Kinga bardzo merytoryczna i spokojna, przerobiła z córką bardzo dużo zadań ze wszystkich działów. Polecam.
Check OpinionCheck Opinion
19:11 02 Jul 22
Córka uczestniczyła w kursie matematyki przed egzaminem ósmoklasisty z panią dr Anastasiyą Derkachovą. Była niezwykle zadowolona, dzięki pani prowadzącej udało jej się zrozumieć to, z czym były problemy w szkole. Kurs był prowadzony wyjątkowo ciekawą metodą, skomplikowane zagadnienia zostały wyjaśnione w taki sposób, że stały się proste i przejrzyste. Wyniki egzaminów mówią same za siebie. O ile w trakcie próbnych było to ok. 40-50% (raz nawet 30), o tyle po kursie oficjalny wynik to 80%! Polecamy Pracownię, polecamy zajęcia z panią doktor (fizyki, a nie matematyki co ciekawe).
Patryk SuchockiPatryk Suchocki
14:53 05 Nov 20
Standard nauki na najwyższym poziomie, wspaniałe podejście nauczycieli do ucznia, bardzo wysoki poziom merytoryczny zajęć, jednym słowem perfekcja w każdym calu.
Beata KozickaBeata Kozicka
12:12 02 Nov 20
Nauczyciel prowadził zajęcia uwzględniając indywidualny poziom umiejętności każdego dziecka i zachęcał do próbowania samodzielnego rozwiązywania zadań w bezpiecznych warunkach.
Ewa EEEEwa EEE
15:22 28 Oct 20
Polecam Pracownię z oknem na świat. Córka przez kilka lat miała tu stacjonarne zajęcia z języka angielskiego. Chodziła także na korepetycje z chemii. Za każdym razem była zadowolona z klimatu zajęć i sposobu przekazywania wiedzy. Ostatnio korzystała z korepetycji on-line z języka polskiego z p. Anną, co pozwoliło na osiągnięcie przyzwoitego wyniku na maturze. Chwaliła sposób prowadzenia zajęć, umiejętności przekazywania wiedzy, materiały oraz zaangażowanie p. Anny. Formuła zdalna nie była tutaj żadną przeszkodą, dawała dużą elastyczność przy planowaniu zajęć oraz oszczędzała czas.Bardzo ważną sprawą jest także świetna organizacja pracy Pracowni, w tym bezproblemowa komunikacja, minimalizacja biurokracji, dostosowanie się do potrzeb.
Bardzo profesjonalnie przygotowane zajęcia, kadra na najwyższym poziomie, umiejąca nawiązać dobry kontakt uczniami. Korzystamy z zajęć już trzy lata i szczerze polecamy.
Barbara ObłojBarbara Obłoj
10:55 30 May 20
Ponad przeciętny profesjonalizm nauczycieli, sposób nauki zarówno w pracy indywidualnej lub grupowej, który zachęca a nawet inspiruje dziecko do dalszej nauki danego przedmiotu. Na przestrzeni kilku lat moje dwie córki korzystały zarówno z kursów przygotowujących do testów predyspozycji językowych, kursów do egzaminów gimnazjalnych oraz korepetycji z języka polskiego, języka angielskiego, fizyki i matematyki, wszystkie zajęcia przygotowujące zakończyły się dla nas z zaplanowanym sukcesem. Pani Marta Hendzel - profesjonalizm pierwsza liga, Pani Anastasiya Derkachova pełen profesjonalizm ( dzięki niej moja młodsza córka pokochała matematykę i nauczyła się myśleć analitycznie ), Pani Agnieszka Baran- moja starsza córka na maturze z języka polskiego uzyskała wynik dający jej miejsce na 99-tym centylu oraz inni wspaniali nauczyciele, z którymi mieliśmy kontakt podczas tych kilku lat.
js_loader

Masz pytania? Skontaktuj się z nami: