EGZAMIN ÓSMOKLASISTY – ONLINE – JĘZYK POLSKI

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA KURSU:

- utrwalenie materiału szkolnego,
- uzupełnienie luk w wiedzy,
- oswojenie z formą testów,
- uspokojenie młodzieży i dodanie im otuchy przed egzaminem,
- rozwinięcie umiejętności zarządzania czasem i koncentracji na zadaniu,
- rozwinięcie umiejętności opanowania stresu podczas testu i wzmocnienie pewności siebie.

Kursy pełne są najbardziej popularnymi kursami spośród wszystkich wybieranych. Są to kursy trwające 30h, jedynie kursy rozpoczynające się na wiosnę trwają 20h. Program kursów pełnych przygotowujących do egzaminu pokrywa całą podstawę programową. Takie kursy ruszają co miesiąc począwszy od września.

MATERIAŁY

Uczestnicy otrzymują komplet autorskich materiałów stworzonych przez naszych metodyków na podstawie arkuszy egzaminacyjnych oraz podstawy programowej CKE.

Materiał został podzielony na działy ułatwiające rozłożenie nauki i utrwalenie wiedzy. Tematy zostały ułożone w takiej kolejności, jak te omawiane w szkole. Każdy dział składa się ze wstępu teoretycznego oraz praktycznych zadań, co ułatwia powtarzanie materiału.

WARSZTATOWA FORMA PRACY

Zajęcia przygotowujące do tego egzaminu odbywają się w formie warsztatowej. Odbiega ona od formy pracy na lekcji w szkole, pozwalając kursantom na większe zaangażowanie się i skuteczniejsze zapamiętywanie. Łączymy teorię z zadaniami praktycznymi, również z arkuszy egzaminacyjnych. Zajęcia przeplatane są aktywnymi przerwami od nauki, które pobudzają koncentrację. Dzięki pracy w grupach, materiał jest szybko przyswajany. Natomiast podczas pracy indywidualnej uczestnicy sprawdzają postępy wykonując ćwiczenia egzaminacyjne.

tel: 730 125 606biuro@okno.edu.pl